Film pod tytułem Joker

marijagavrilova / Pixabay

Film pod tytułem Joker to świetny film akcji z kategorii thriller, wyprodukowany w roku 2015. W roli głównej występuje John Stathman, jako Nick, który próbuje pomścić się za koleżankę, którą pokiereszował na twarzy zły mafioso.
Pierwsza scena jest zupełnie niewinna, kolega podrywa dziewczynę, randka się udaje. Ale dziewczyna potem trafia w złe ręce, podrzucona na chodnik przed szpitalem zostaje zauważona przez lekarza zostaje opatrzona. Leży nieprzytomna i cały czas powtarza Nick.
Jednak dzieje się to za prośbą koleżanki, a sam Nick na początku kompletnie rezygnuje, ale z biegiem czasu podejmuje pewne kroki.

Nick dowiaduje się od pewnej starszej kobiety, gdzie znajduje się mafioso, następnie udaje się do niego z koleżanką i tam robią mafioso krzywdę. Zemsta jest słodka, koleżanka mści się za krzywdę, jaką jej wyrządzono, film kończy się happy endem.

Obsada filmu to między innymi: John Stathman, Sofia Vergara, Milo Ventimiglia, Dominika Garcia, Jason Alexander.

Na za kończenie wypada stwierdzić, że Joker to świetny film przełożony na wiele języków obcych. Ciekawe podejście, sztuka myślenia, podejście do sytuacji z zupełnie innej strony, aż wreszcie słodka zemsta za wyrządzoną krzywdę.