Partia Prawo i Sprawiedliwość i jej złe rządy.

KiraSawa / Pixabay

Partia Prawo i Sprawiedliwość to szereg członków, którzy działają w kraju od lat 1980, od czasów komuny, która była złym systemem i została obalona w roku 1990. Dane czasy odeszły bezpowrotnie, Polska pokonała na swojej drodze szereg przeszkód, które prowadziły ją ku wolności, dobrobycie, wielkiej sile na arenie Unii Europejskiej.
Rozwój Polski został ograniczony, propaganda, wmawianie obywatelom, że kraj jest w najlepszej formie, stało się efektem ubocznym dyktatury. Jednak prawdy nikt się nie dowie, gdy rozdawane są pieniądze obywatelom, a politykom premie. Gdzie ceny galopują, a dług państwowy rośnie i jest urywany, by wyborcy popierali nieudolne rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Polska to kraj, który nie raz wyrwał się z kajdan niewoli, nie jeden Mickiewicz dziś piórem walczy, by móc wyprowadzić uśpione myśli wyborców.

W każdej epoce byli biedni i bogaci, czyli obywatele i królowie a teraz są prezydenci, premierzy i obywatele. Nazwy się zmieniły a system ten sam. Podatki jak były przez epoki tak do dziś są pobierane od ludzi.

Podsumowując, co kraj to obyczaj, ale podatki i żądza władzy wciąż ta sama.