Szybki sposób na horoskop z kart klasycznych

tomekwalecki / Pixabay

Horoskopy to przepowiednie lub charakterystyka danej osoby na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny i miejsca. Jednak horoskop można również otrzymać na podstawie kart klasycznych. Będzie to charakterystyka danej osoby, na podstawie jej karcianej reprezentacji.

Horoskop z kart klasycznych

W kartach klasycznych mamy karty dworskie, spośród których najbardziej interesują nas króle i damy. Na ich podstawie wyznaczamy tak zwane reprezentacje osób, o których chcemy coś więcej wiedzieć. Mając taką reprezentację możemy postawić danej osobie odpowiednią wróżbę za pomocą rozkładu kart lub określić jej podstawowe cechy, na podstawie tylko tej reprezentacji.
Przy czym od razu wyjaśnimy sytuację waleta. Walet najczęściej oznacza młodego mężczyznę, jednak w przypadku poszukiwań reprezentacji jest to odpowiednik dziecka. Dlatego nie używamy go jako reprezentacji siebie – dzieci nie powinny zajmować się magią – a prędzej jako reprezentację własnego potomka, w przypadku wróżenia z układów. Nie używamy go jednak jako reprezentacji w przypadku stawiania horoskopu.

Dopasowanie i znaczenie karcianej reprezentacji

Jak można się domyślić damy to kobiety, a króle to mężczyźni. Kolor karty dobieramy na podstawie wyglądu osoby, której wróżymy. Z zaznaczeniem, że wyglądu naturalnego, czyli naturalny kolor włosów i oczu.
Tak więc, jasnowłose osoby o niebieskich lub szarych oczach to karty karo. Charakteryzują się one ambicją oraz praktycznością, są jednak materialistyczne.
Osoby o ciemnych, czarnych włosach i ciemnych oczach to karty pik. Są to zdecydowane, inteligentne, silne osoby, ale skłonne do melancholii i intryg.
Włosy brązowe lub siwe w zestawieniu z niebieskimi, szarymi lub zielonymi oczami to kiery. Karty kier oznaczają osoby ciepłe, życzliwe, rodzinne i twórcze.
Rudowłosi z brązowymi lub piwnymi oczami to trefle. Osoby żywiołowe, energiczne, działające bez zastanowienia, ale także życzliwe i uczuciowe.

Teraz posiadając taką reprezentację możesz szybko określić z kim masz do czynienia, a także postawić bardziej szczegółową wróżbę w postaci układu. Możesz również zastosować prostą wróżbę z trzema kartami i w oparciu o wzajemny wpływ kart na siebie poznać najbardziej interesującą cię kwestię w życiu danej osoby.